Інформаційна кампанія «Червоні лавки «Ні насильству»

У період з 25 листопада до 10 грудня в усьому світі проходить Міжнародна інформаційна кампанія "16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства", яка інформує про цю проблему та закликає протидіяти будь-яким формам гендерно зумовленого чи домашнього насильства.

11:40 08.12.2023

Уланівська громада долучилася до всесвітньої акції та встановила «Червону лавку» - символ протидії домашньому насильству

У рамках інформаційної кампанії «16 днів проти насильства», що проводиться в Уланівській територіальній громаді, Гуманітарна організація «INTERSOS» у співпраці із Уланівською сільською радою встановили «Червону лавку» з інформаційною табличкою, що покликана привернути увагу до проблеми домашнього насильства.

15:21 06.12.2023

Робоча зустріч з питань посилення співпраці з протидії торгівлі людьми

Координаційною радою з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі,  протидії торгівлі людьми Уланівської сільської ради проведено робочу зустріч з фахівцями та фахівчинями Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії» (далі – ВОПО «Джерело надії) щодо функціонування Національного механізму взаємодії (далі - НМВ) та виконання законодавства у сфері протидії торгівлі людьми в рамках проекту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно зумовленого насильства у Вінницькій області», що впроваджується за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОВА, Міжнародної організації з міграції, а також фінансування USAID та Міністерства закордонних справ Норвегії.

15:34 31.07.2023