Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» - Будинку культури                 с. Сальниця філії   КЗ «ЦКД Уланівської сільської ради»

Фото без опису

Народний аматорський вокальний ансамбль «Берегиня» є окрасою різноманітних заходів.

 В 2013 році ансамбль був учасником фестивалю «Серпневий заспів» в місті Іллічівську. Нагороджений дипломом першого ступеня за краще виконання твору Ю. Штельмаха і бронзовим журавликом – символом фестивалю.  У цьому ж році ансамбль був занесений на районну дошку пошани.  Відвідав місто Коростень, де відбувся фестиваль  деруна.

В 2015 році колектив відвідав Всеукраїнський фестиваль борщу в селі Правилівка Орахівського району і нагороджений дипломом за зайняте перше місце. Відвідав Мистецький проект Ганни Секрет «Подільська моя сторона»  в селі Правилівка і нагороджений дипломом за участь.

В 2016 році брав участь в дев’ятому Веукраїнському фестивалі українського борщу . У цьому ж році був учасником десятого Всеукраїнського фестивалю української пісні Юрія Штельмаха «Серпневий заспів – 2016». Неодноразово був учасником у Міжнародному етно-фестивалі «Живий вогонь».

У 2018 році був учасником дванадцятого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української пісні і був нагороджений дипломом за краще виконання твору Юрія Штельмаха.

В 2018 році ансамбль відвідав фестиваль народної творчості «На Поділлі, на Різдво» в місті Вінниця. Вінницькою міскою радою департаментом культури  нагороджений дипломом.

В 2021 році ансамбль «Берегиня» був учасником фестивалю «Картопля по-Уланівськи», який проходив в нашій Уланівській громаді.

Нагороджений подяками, грамотами та дипломами відділом культури і туризму Хмільницької райдержадміністрації, районного Будинку культури. 

 

Народний аматорський хоровий гурт «Вечірні зорі» Будинку культури с. Уланів –

філії КЗ «ЦКД Уланівської сільської ради»

Фото без опису

 Хоровий колектив «Вечірні зорі» був створений при Уланівському Будинку культури в серпні 2012 року. Незмінним керівником, якого став  учитель музичного мистецтва вищої категорії, директор Будинку культури - Бохнюк Андрій Васильович.  

   Враховуючи вагомий внесок колективу у збереження та примноження культурних надбань, участь у культурно-мистецьких заходах, колегія управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації постановою від 29.12.2015 року присвоїла почесне звання «народний аматорський» хоровому гурту «Вечірні зорі», а у 2018 році це почесне звання було підтверджене.

   У будинку культури постійно проходять репетиції хорового гурту, вивчаються нові твори, та звичайно, повторення вивчених пісень.  Репертуар колективу налічує понад 60  творів на різну тематику. Колектив приймає  активну участь у всіх масових заходах Уланівської територіальної громади та Хмільницького районного Будинку культури. Має багато грамот та подяк від Хмільницького районного відділу культури, а в 2013 році на районному конкурсі «Козацької пісні » зайняв почесне І місце.

    Учасники колективу старанно відвідують репетиції, які поводяться регулярно при Уланівському Будинку культури, підтримують традиції з метою популяризації української пісні та піднесення культурного рівня Уланівської громади.

Колектив приймав учась у таких заходах:

- І міжрайонному фестивалі «Рибка Фест» нагороджений дипломом за зайняте І місце у 2019 році;

- Фестиваль «Картопля по-уланівськи» у 2021 році;

- Обласному онлайн фестивалі хорового мистецтва «Співає Поділля Леонтовича» у 2021 році  нагороджений диплом за участь;

      У січні 2023 року хоровий гурт «Вечірні зорі»брав участь у благодійних концертах на підтримку ЗСУ.

 

Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Первоцвіт» будинку культури с. Уланів – філії КЗ «Центр культури та дозвілля Уланівської сільської ради»

Фото без опису

Жіночий вокальний ансамбль «Первоцвіт» Уланівського сільського Будинку культури був створений в 2008 році. Враховуючи вагомий внесок колективу у збереження та примноження культурних надбань, участь у культурно-мистецьких заходах Уланівської територіальної громади та Хмільницького району, колегія управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації у 2013 році присвоїла почесне звання «народний» аматорський колектив. У 2014 році колектив був занесений на районну дошку пошани. З травня 2019 року керівником ансамблю стала активна учасниця колективу - Синчук Світлана Миколаївна.

        Репертуар колективу налічує понад 130 творів на різну тематику. Колектив приймає активну участь у всіх масових заходах Уланівської територіальної громади. Має багато грамот та подяк. Є дипломантом шостого Всеукраїнського свята гумору та сатири ім. Степана Руданського, отримав подяку за участь у  ІІ обласному фестивалі народної творчості «Різдвяне диво», дипломант молодіжного фестивалю духовної і патріотичної пісні за краще виконання богослуживого твору, диплом  за участь у фестивалі народної творчості «На Поділлі, на Різдво», диплом за участь у фольклорному фестивалі «Чопова криниця-душі моєї джерело» у с.Гущинці  Калинівського району, дипломи за участь у районних фестивалях «Защедруймо нашій господині-славній Україні!» та «Квітуча оселя об’єднує села» с. Крутнів. Колектив бере активну участь у заходах, які проходять на території   Уланівської ТГ.

       Учасники колективу старанно відвідують репетиції при Уланівському Будинку культури, підтримують українські  традиції з метою популяризації української пісні та піднесення культурного рівня Уланівської громади.

 

Народний ансамбль української пісні «Калинонька» Будинку культури с. Маркуші –

філії КЗ «Центр культури та дозвілля Уланівської сільської ради»

Фото без опису

Народний аматорський жіночий ансамбль української пісні “Калинонька” створений та працює із 1986 року.

За вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність ансамблю української пісні «Калинонька» в грудні 2016 року було присвоєно звання «народний аматорський».

 

З 2017 року керівником ансамблю працює Тетяна Миколаївна Рудченко.

Колектив народного аматорського ансамблю української пісні "Калинонька» приймав участь у таких заходах:

- Х міжнародному фестивалі етнічної музики та культури "Живий вогонь" у 2018 році;

- Мистецькому проєкті "Красо України, Поділля!" с. Правилівка  у 2019;

- V обласному  фестивалі народної творчості "Різдвяне диво" у 2020 році;

- Обласному фестивалі "Чопова криниця – душі моєї джерело у 2021 році;

- Фестиваль "Картопля по-уланівськи" у 2021 році;

- Обмінних концертах до 30-ї річниці Дня незалежності України у 2021 році;

- Благодійному концерті "Боже, Україну збережи!" на підтримку ЗСУ у 2023 році.

Колектив має багато грамот, подяк та дипломів.