Свято  Олімпійського прапора

Свято Олімпійського прапора

• Переглядів: 22

19 липня на стадіоні КУ «Уланівська ДЮСШ» відбулася урочиста символічна церемонія підняття Олімпійського прапора, з нагоди початку XXXIII Літніх Олімпійських Ігор, які будуть проходити у Парижі з 26 липня по 11 серпня.  Під звуки національного Гімну замайоріли Державний прапор України та прапор Олімпійського комітету України.

Міжнародний Олімпійський  день

Міжнародний Олімпійський день

• Переглядів: 30

За традицією Олімпійський день в усьому світі відзначається щорічно в день заснування Міжнародного олімпійського комітету – 23 червня 1894 року. Ця подія покликана залучати до спорту якомога більше людей у всьому світі. Тож до святкування долучилися  заклади освіти Уланівської ТГ. Цього року також було піднято Прапор Національного Олімпійського Комітету України та відбувся спортивно-масовий захід «Всеукраїнський олімпійський день».  Динамічні ігри, активне вболівання за команди, чисельні фото сесії – це створило неймовірну атмосферу свята. Всі учасники знайшли для себе щось корисне і долучились до олімпійських ідей та цінностей.

Акція «Квітни. Допомагай. Перемагай»

• Переглядів: 47

Заклади освіти нашої громади долучилися до благодійної акції «Квітни. Допомагай. Перемагай», яку реалізує Фонд «Подільська громада» за підтримки компанії Dekoplant. Акція має на меті приносити квітами Україну та підтримати наших захисників шляхом благодійних внесків. Кожен заклад, який взяв сажанці троянд для впорядкування своєї території, перерахував кошти на рахунок фонду. Слава Україні! Слава ЗСУ!

Змагання з легкої атлетики серед закладів загальної середньої освіти Уланівської ТГ

• Переглядів: 51

24 травня 2024 року на стадіоні КУ «Уланівська ДЮСШ» було досить шумно  та емоційно. Там проходили змагання з легкої атлетики згідно плану проведення Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Уланівської ТГ.  У завершальному виді змагань взяли участь 8 закладів. Отже, за підсумками  змагань, в командному заліку серед ліцеїв, найбільшу кількість балів отримали команди: І місце -  Уланівський ліцей, ІІ місце – Сальницький ліцей, ІІІ місце – Зозулинецький ліцей.  Учні гімназій також продемонстрували гарну підготовку та чудові результати: І місце – Пагурецька гімназія, ІІ місце – Рибчинецька гімназія, ІІІ місце – Тарасковецька гімназія. Дякуємо юним спортсменам та тренерам за успішний старт та бажаємо нових перемог!

Нарада керівників ЗЗСО

• Переглядів: 71

17 квітня 2024 року керівники   закладів загальної середньої освіти    Уланівської  ТГ   мали змогу вирішити нагальні питання 2023-2024 навчального року під час  наради, у якій взяли участь 14 керівників закладів загальної освіти,  директор КУ «ІРЦ» Уланівської сільської ради Сивак Т.В., начальник відділу Шевченко В.М., головні спеціалісти Коріненко Г.Б., Хода О.Б., Лесько Т.В.

Неймовірний виступ черлідерок Воронівської гімназії

• Переглядів: 60

Яскраві, наполегливі, позитивні черлідерки Воронівської гімназії продемонстрували свої танцювальні, гімнастичні, акробатичні вміння та професійно впорались зі складним завданням, здобувши ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських змагань проекту «Пліч-опліч. Шкільна ліга з черліденгу», які відбулися 17.04.2024 р. в КЗ «КДЮСШ» м. Козятин.

Атестація педагогічних працівників ЗЗСО Уланівської ТГ

• Переглядів: 133

04.04.2024 р. відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді і спорту Уланівської сільської ради. Атестацію  педагогічних працівників проведено за новим Положеннням ( наказ МОН від 09.09.2022 року № 805).  Атестація спрямована на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, є стимулом до безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників.

Команда Уланівського ліцею стала призером ІІІ етапу проєкту "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу""

• Переглядів: 39

Команда  Уланівського ліцею гідно представила  нашу громаду під час ІІІ етапу  наймаштабнішого проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу серед юнаків», який відбувся 03.04.2024 р на базі КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Козятинської міської ради.

Прийом документів для зарахування дитини до 1 класу на 2024-2025 навчальний рік

• Переглядів: 88

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді і спорту Уланівської сільської ради від 01.04.2024 р. № 30 «Про зарахування дітей до 1 класу 2024-2025 навчального року», у закладах  загальної середньої освіти Уланівської територіальної громади розпочинається прийом документів для зарахування дітей до першого класу 2024-2025 навчального року.

Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення

• Переглядів: 183

16 та 23 березня 2024 року на базі Уланівського ліцею відбувся тренінг на тему «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» за підтримки TH LEGOFOUNDATION для вчителів початкових класів, вихователів ГПД, асистентів вчителів Уланівської громади.