A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Уланівська сільська рада
Вінницька область, Хмільницький район

ПРОГРАМИ

ПРОГРАМА

 економічного і соціального розвитку 

Уланівської сільської ради  на 2019 рік: 

У сфері охорони здоров’я

      Медичну допомогу жителям територіальної громади надає амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Уланів Хмільницького району Вінницької області, відділення швидкої допомоги, терапевтичне відділення,   та сільські фельдшерські пункти в селах Воронівці, Тараски, Пагурці.

     З метою покращення профілактичних заходів по попередженню захворювань жителів територіальної громади, підвищення якості надання    медичної допомоги у сфері охорони здоров”я необхідно:

  • проводити профілактичні медичні огляди жителів територіальної громади
  • ведення здорового способу життя;
  • реалізувати комплекс заходів щодо попередження стабілізації рівня інфекційних захворювань;
  • впровадження сучасних технологій діагностики, лікування і профілак-  тики.

У сфері освіти

         На території Уланівської територіальної громади функціонує одна  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів в с. Уланові та три навчально-виховні комплекси „ЗШ І-ІІ ст. - ДНЗ” с. Воронівці, Тараски, Пагурці, а також Уланівський дитячий садок, який станом на 20.12.2018 року відвідує 115 дітей.

        Для учнів із малозабезпечених сімей організовано харчування за рахунок бюджетних коштів.

        Для здешевлення харчування вихованців дитячого садка сільська рада залучає спонсорську допомогу селянських фермерських господарств, що діють на території сільської ради.

У сфері культури.

      Мережа закладів культури на  території сільської ради представлена Уланівським будинком культури, двома сільськими клубами в селах Воронівці та Пагурці, а також сільськими бібліотеками в селах Уланів, Воронівці,  Пагурці, Тараски.

         В селі Тараски розпочато роботи по капітальному ремонту будівлі сільського клубу.

У сфері торгівлі та побутового обслуговування населення

         На території Уланівської сільської ради діє будинок побуту, сільське споживче товариство, пошта, відділення ощадного банку, комунальне підприємство, біля 40 торгових точок.

         Мережа  торгівельних точок  на території сільської ради, дає змогу в повній мірі забезпечити жителів сіл як сільської ради, так і сусідніх сіл, товарами повсякденного попиту. Щосуботи діє ринок.                 

         Значну  увагу слід звернути на роботу комісії по захисту прав споживачів з метою здійснення контролю за якістю продукції та терміном її зберігання.

У сфері благоустрою        

       Щорічно в населених пунктах сільської ради накопичується значна кількість побутових відходів, триває процес утворення несанкціонованих звалищ. Відходи складують у природних рельєфних утвореннях – балках, ярах, долинах річок . Це створює екологічну небезпеку, оскільки стічні води, насичені забруднюючими речовинами, потрапляють у водні об”єкти.

       Метою Програми є покращення санітарної очистки населених пунктів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, поліпшення естетичного, санітарного

стану при будинкових територій і об”єктів масового перебування та відпочинку населення, облаштування та очистки криниць, висаджування дерев, квітів, багаторічних трав, вапнування бордюрів тротуарів, розбивки клумб, впорядкування братських могил, кладовищ, меморіалів, пам”яток історії та культури, збереження наявних та створення нових парків, скверів, лісопарків, тощо.

         З метою забезпечення виконання вищевказаних заходів із благоустрою сільській раді надається право надавати поточні трансферти комунальним підприємствам «Уланівблагоустрій», «Уланівкомунсервіс», а також капітальні трансферти комунальним підприємствам, як внески у Статутний капітал.

         В 2019 році планується ввести в штат комунального підприємства посади двірників в селах Воронівці, Пагурці, Тараски, Чепелі.

Якість та безпека життя

          Екологічна безпека жителів територіальної громади – одне із головних  питань сільської ради. З цією метою здійснюється постійний контроль за станом сміттєзвалища.

         Основними завданнями Програми в цій галузі являється дотримання правил охорони навколишнього середовища, посадка дерев на землях

несільськогосподарського призначення, здійснення контролю за санітарно-епідеміологічним станом на території сільської ради.

         На території сільської ради проживає 6 громадян, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. Вони користуються необхідними пільгами,

наданими державою. Тим, хто користується пічним опаленням та природним газом, оформляються субсидії для здешевлення палива та скрапленого газу.    

Розвиток і підтримка обєктів соціально-культурної сфери:

  Сільська рада надає право спрямовувати кошти на розвиток і підтримку обєктів соціально-культурної сфери, а саме:

- Уланівський дошкільний навчальний заклад;

- Будинок культури с. Уланів;

- клуби с. Воронівці, с. Пагурці;

- бібліотеки с. Уланів, с. Воронівці, с. Пагурці, с. Тараски.

Основні завдання програми

         Головним завданням виконавчого комітету сільської ради, депутатів,  працівників апарату сільської ради буде виконання сільського бюджету та отримання додаткових коштів для виконання поставлених цілей.

         У забезпеченні умов для подальшого соціально-економічного зростання сільської ради планується удосконалення механізму процедури виконання бюджету сільської ради та чіткого визначення відповідальності за використання бюджетних коштів кожним керівником організації, установи, що знаходяться на бюджеті сільської ради.

         Програма визначає майбутнє територіальної громади, як сіл з належним  рівнем життя, культури, належною інфраструктурою,  де є потрібні умови для  добробуту та самореалізації кожного мешканця.

         Програма є постійно діючим документом, який щорічно поновлюється, тому робота з жителями територіальної громади є складовою частиною програми.      

         Механізм реалізації Програми передбачає узгодження способів дій сільської ради з основними виконавцями Програми – керівниками організацій та установ, що діють на території сільської ради, органами громадської самоорганізації населення, сільською радою стосовно виконання основних заходів Програми. Але найголовнішим завданням для виконання Програми  соціально-економічного розвитку територіальної громади – це виконання бюджету сільської ради та надходження додаткових коштів до бюджету, завдяки чому можна буде виконати основні положення Програми.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь