Зустріч з опікунами/піклувальниками, батьками-вихователями!

• Переглядів: 13

Службою у справах дітей Уланівської сільської ради разом із працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» Уланівської сільської ради проведено зустріч з опікунами/піклувальниками та батьками-вихователями розглянуто теми: домашнє насильство над дітьми та домашнє насильство вчинене самими дітьми та оздоровлення дітей.

Робоча зустріч

• Переглядів: 11

17.04.2024 року проведено робочу зустріч начальника Служби у справах дітей Сивак Л.А. та завідувачки сектора Хмільницького бюро правової допомоги у Козятинському місцевому центрі з надання БВПД Мариніч Г.В. щодо вирішення проблемних питань з надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Дякуємо за співпрацю!

Безпека дітей онлайн

• Переглядів: 21

Дякуючи співпраці Служби у справах дітей Уланівської сільської ради та Мобільної команди гуманітарної організації INTERSOS 11.04.2024 року та 12.04.2024 року в навчальних закладах Великоострожоцького та Вишеньківського старостату Уланівської територіальної громади  проведено  інтерактивну лекцію-тренінг на тему: "Безпека дітей та підлітків онлайн".  Даний захід спрямований  на попередження насильства над дітьми і підлітками в наслідок необережного користування мережею онлайн.  Учасники активно обговорювали прояви  кібер-булінгу, вплив шкідливого контенту, можливі ризики перебування в онлайні, моделювали можливі дії в ситуаціях коли хтось постраждав від зловмисників. Також  підліткам було продемонстровано  відеоролик соціального спрямування про ризики перебування дітей в онлайні та офлайні. Такі заходи можуть проводитися мобільною командою INTERSOS додатково на запит навчальних закладів як для підлітків так і для батьківських колективів.

Безоплатні путівки на оздоровлення

• Переглядів: 25

Уряд розширив перелік категорій дітей, які отримають можливість безкоштовного оздоровлення в Міжнародному дитячому центрі «Артек» у 2024 році. Таке рішення спрямоване на надання особливої соціальної уваги і підтримки дітей українських захисників та переселенців.

Якщо Ви стали свідком насильства

• Переглядів: 28

Протягом тривалого часу домашнє насильство може залишатися непоміченим, оскільки фізичне насильство не завжди залишає видимі сліди. Часто кривдники завдають шкоду в тих місцях, які легко сховати під одягом.

Комісія з питань захисту прав дитини Уланівської сільської ради

• Переглядів: 16

04.04.2024 року у приміщенні Будинку культури Службою у справах дітей Уланівської сільської ради було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Уланівської сільської ради на якому розглянуто питання  щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про взяття дитини на облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, про виконання заходів з профілакики алкоголізму, наркоманії, негативних явищ в дитячому середовищі на 2024 рік,  про виконання заходів щодо попередження домашнього насильства, інших проявів жорстокого поводження з дітьми, в тому числі незаконних угод стосовно дитини, або загрози їх вчинення на 2024 рік. Всі питання уважно вивченні і прийняті відповідні рішення.

Тимчасова державна допомога дітям, батьки яких не сплачують аліменти

• Переглядів: 24

Одним з найважливіших обов’язків батьків є забезпечення матеріальної підтримки дитини для надання їй належного догляду, всебічного росту і розвитку. Способи виконання цього обов’язку батьками визначаються за домовленістю між ними або рішенням суду.

Захід з учнями Сальницького ліцею

• Переглядів: 74

На виконання розпоряджень Уланівського сільського голови О.Гоцуляка від 29.01.2024 року №21-ОС «Про затвердження Заходів щодо попередження домашнього насильства, інших проявів жорстокого поводження з дітьми, в тому числі незаконних угод стосовно дитини, або загрози їх вчинення на 2024 рік» та №19-ОС «Про затвердження заходів з профілактики алкоголізму, наркоманії, негативних явищ в дитячому середовищі на 2024 рік» 20.03.2024 року Службою у справах дітей Уланівської сільської ради разом із поліцейським громади було проведено відповідний захід з учнями Сальницького ліцею. Дітей було проінформовано про види домашнього насильства, шкідливість вживання алкоголю та тютюнових виробів, їх придбання, про відповідальність за нецензурні висловлювання серед однолітків та поважного ставлення до вчителів та дорослих. В кінці діти мали змогу приміряти поліцейський інвентар (шолом, бронижелет) та посидіти за кермом поліцейського авто.

Засідання комісії з питань захисту прав дітей

• Переглядів: 79

07.12.2023 року в залі Будинку культури Уланівської сільської ради під головуванням заступника сільського голови Світлани Якушевської відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.