Захід з учнями Сальницького ліцею

• Переглядів: 99

На виконання розпоряджень Уланівського сільського голови О.Гоцуляка від 29.01.2024 року №21-ОС «Про затвердження Заходів щодо попередження домашнього насильства, інших проявів жорстокого поводження з дітьми, в тому числі незаконних угод стосовно дитини, або загрози їх вчинення на 2024 рік» та №19-ОС «Про затвердження заходів з профілактики алкоголізму, наркоманії, негативних явищ в дитячому середовищі на 2024 рік» 20.03.2024 року Службою у справах дітей Уланівської сільської ради разом із поліцейським громади було проведено відповідний захід з учнями Сальницького ліцею. Дітей було проінформовано про види домашнього насильства, шкідливість вживання алкоголю та тютюнових виробів, їх придбання, про відповідальність за нецензурні висловлювання серед однолітків та поважного ставлення до вчителів та дорослих. В кінці діти мали змогу приміряти поліцейський інвентар (шолом, бронижелет) та посидіти за кермом поліцейського авто.

Засідання комісії з питань захисту прав дітей

• Переглядів: 81

07.12.2023 року в залі Будинку культури Уланівської сільської ради під головуванням заступника сільського голови Світлани Якушевської відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Працівниками служби у справах дітей Уланівської сільської ради було  проведено обстеження сімей

Працівниками служби у справах дітей Уланівської сільської ради було проведено обстеження сімей

• Переглядів: 559

З метою захисту прав та законних інтересів дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  працівниками служби у справах дітей Уланівської сільської ради, в складі: заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Якушевської С.П.), провідного спеціаліста відділу попередження соціального сирітства та дитячої бездоглядності служби у справах дітей Хмільницької райдержадміністрації (Донченко Л.М.), начальника служби у справах  дітей (Сивак Л.А.), головного спеціаліста служби у справах дітей (Соколюк І.М.), старости сіл Пустовійти, Зозулинці, Маркуші, Митинці, Рибчинці (Чекотун О.І.) та старшим дільничним офіцером поліції, сектору первенції Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій обл.., майором поліції (Нечаюком В.М.) здійснено виїзд в с. Пустовійти, Зозулинці, Маркуші, Митинці, Рибчинці з метою обстеження сімей даної категорії.