Нагородження Шила Богдана Юрійовича почесним нагрудним знаком "Комбатантський хрест"(посмертно).

• Переглядів: 12

04 квітня у Хмільницькій районній військовій адміністрації відбулася церемонія вручення почесного нагрудного знака "Комбатантський хрест" (посмертно) Шилу Богдану Юрійовичу, жителю села Уланів.

Нагородження Слободянюка Івана Васильовича орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

• Переглядів: 11

28 березня в Уланівській сільській раді відбулася церемонія вручення ордена "За мужність" III ступеня (посмертно) Слободянюку Івану Васильовичу, жителю села Гнатівка.