УЛАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХМІЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21.12.2021 року                                                         21 сесія 8 скликання

РІШЕННЯ № 500

Про внесення змін в рішення 1 сесії 8 скликання

від 12.02.2021 р. №11 «Про утворення виконавчого

комітету ради, визначення його чисельності та

затвердження персонального складу»

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 26, п.2-5,9 ст.51 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», Уланівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Внести зміни  до рішення 1 сесії 8 скликання  Уланівської сільської ради від 12.02.2021 р., а саме:

(Додаток1) п.3 затвердити в новій редакції

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту (Дроненко Є.А.).

Сільський голова                                                Олександр ГОЦУЛЯК

до рішення 21 сесії 8 скликання

від 21.12.2021 р. №500

виконавчого комітету Уланівської сільської ради

1. Гоцуляк Олександр Васильович – Уланівський сільський голова
  2. Гуменюк Оксана Іванівна   заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  3. Якушевська Світлана Петрівна – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
  4. Дьяченкова Ірина Михайлівна – секретар Уланівської сільської ради
  5. Назаренко  Яна Василівна - керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Уланівської сільської ради
  6. Кухар Тетяна Борисівна – начальник фінансового управління Уланівської сільської ради
  7. Шевченко Валентина Михайлівна – начальник відділу освіти, культури молоді і спорту Уланівської сільської ради.
  8. Гуменна Валентина Вікторівна - начальник відділу організаційної роботи та юридичного супроводу Уланівської сільської ради
  9. Котенкевич Юрій Іванович – фізична-особа підприємець
  10. Чекотун Оксана Іванівна– староста сіл Пустовійти, Зозулинці,   Рибчинці, Маркуші, Митенці.
  11. Носарівська Валентина Іванівна – староста сіл Лозна, Хутора Кривошиїнецькі, Дубина, Рогинці, Кустівці, Воронівці, Чернятинці.
  12. Кирилюк Олександр Степанович – староста сіл Вишенька, Клітенка, Кропивна, Ступник, Червоний Степ, Крижанівка, Осична, Слобода Кустовецька, Малий Острожок.
  13. Олексієнко Олександр Аркадійович  – староста сіл Сальниця, Гнатівка, Скаржинці.
  14. Доманський Микола Станіславович – староста сіл Петриківці, Липятин, Сміла, Морозівка, Чеснівка, Подорожня.
  15. Рижук Ольга Миколаївна – староста сіл Великий Острожок,  Чепелі, Тараски, Пагурці.

Секретар сільської ради                                               Ірина Дьяченкова