Прізвище: Назаренко

Ім’я: Яна

По батькові: Василівна

Число, місяць, рік народження: 15.02.1990 р.

Місце народження: с. Рибчинці, Хмільницький район, Вінницька область.

Громадянство: України.

Освіта: вища.

В 2013 році закінчила навчання у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова м. Київ за спеціальністю «Хімія».

Відомості про трудову діяльність:

З вересня 2013 року працювала вчителем хімії і біології в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Рибчинці та за сумісництвом вчителем хімії в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Маркуші.

У 2016 році зайняла посаду заступника директора з навчально-виховної роботи в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Рибчинці.

З квітня 2021 року по 16 грудня 2021 року працювала на посаді головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді і спорту Уланівської сільської ради та за сумісництвом вчителем хімії у закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Рибчинці філії комунального закладу «Опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Уланів».

З 17 грудня 2021 року займає посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Уланівської сільської ради.

Партійність: член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА».

Сімейний стан: одружена.

Наявність чи відсутність судимості: судимість відсутня.