Якушевська Світлана Петрівна

Народилася 4 лютого 1960 року  у  селі  Ліщинці  Погребищенського району Вінницької області.

У 1975 році закінчила Ліщинецьку восьмирічну школу. Середню освіту здобувала у Погребищенській школі-інтернаті.

Після закінчення Погребищенської школи-інтернату вступила на філологічний факультет Вінницького педагогічного інституту імені Михайла Коцюбинського,  який закінчила у 1981 році, здобувши кваліфікацію  учителя української мови і літератури.

З 15 серпня 1981 року по 19 квітня 2002 рік працювала учителем української мови і літератури Лознянської середньої школи Хмільницького району Вінницької області.

З  19 квітня 2002 року по 12 лютого 2021року працювала сільським головою Лознянської сільської ради Хмільницького району Вінницької області.

12 лютого 2021 року обрана заступником сільського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Уланівської сільської ради.