Комісія з питань захисту прав дитини Уланівської сільської ради

04.04.2024 року у приміщенні Будинку культури Службою у справах дітей Уланівської сільської ради було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Уланівської сільської ради на якому розглянуто питання  щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про взяття дитини на облік дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, про виконання заходів з профілакики алкоголізму, наркоманії, негативних явищ в дитячому середовищі на 2024 рік,  про виконання заходів щодо попередження домашнього насильства, інших проявів жорстокого поводження з дітьми, в тому числі незаконних угод стосовно дитини, або загрози їх вчинення на 2024 рік. Всі питання уважно вивченні і прийняті відповідні рішення.