Безпека дітей онлайн

Дякуючи співпраці Служби у справах дітей Уланівської сільської ради та Мобільної команди гуманітарної організації INTERSOS 11.04.2024 року та 12.04.2024 року в навчальних закладах Великоострожоцького та Вишеньківського старостату Уланівської територіальної громади  проведено  інтерактивну лекцію-тренінг на тему: "Безпека дітей та підлітків онлайн".  Даний захід спрямований  на попередження насильства над дітьми і підлітками в наслідок необережного користування мережею онлайн.  Учасники активно обговорювали прояви  кібер-булінгу, вплив шкідливого контенту, можливі ризики перебування в онлайні, моделювали можливі дії в ситуаціях коли хтось постраждав від зловмисників. Також  підліткам було продемонстровано  відеоролик соціального спрямування про ризики перебування дітей в онлайні та офлайні. Такі заходи можуть проводитися мобільною командою INTERSOS додатково на запит навчальних закладів як для підлітків так і для батьківських колективів.

Мобільна команда гуманітарної організації INTERSOS  з підтримки внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення.

Послуги мобільної команди

+ Перша психологічна допомога та психосоціальна підтримка;

+ Допомога у вирішенні індивідуальних запитів (відновлення документів, влаштування дітей до навчальних закладів, соціальні послуги та інше);

+ Інформування щодо всіх доступних медичних, соціальних, психологічних, правових послуг;

+ Проведення групових заходів (творчі активності для дорослих та дітей, тренінги, групи підтримки та інше)

Графік роботи: ПН.-ПТ. 08:00-17:00

Тел. 096 148 82 64