Відділ організаційної роботи та юридичного супроводу відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» є структурним підрозділом Уланівської сільської ради та її виконавчого комітету. Утворюється рішенням сесії сільської ради, є підконтрольний і підзвітний сільському голові. Відділ дії без статусу юридичної особи.

Метою діяльності відділу є організаційне, архівне, кадрове та правове забезпечення діяльності виконавчого комітету сільської ради згідно з вимогами Конституції України, законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, тощо.

Відділ працює на підставі Положення про відділ організаційної роботи та юридичного супроводу Уланівської сільської ради, яке затверджене рішенням 25 сесії 8 скликання  №677 від 12.05.2022 року.

До складу відділу входять:

1. Начальник відділу організаційної роботи та юридичного супроводу – Гуменна Валентина Вікторівна;

2. Головний спеціаліст з кадрової роботи - Чехівська Валентина Петрівна;

3. Головний спеціаліст з архівної справи - Харченко Тетяна Степанівна;

4. Діловод - Франчук Жанна Мар’янівна.

Ліквідація та реорганізація відділу  проводиться Уланівською сільською радою в порядку, встановленому чинним законодавством.