Прийом документів для зарахування дитини до 1 класу на 2024-2025 навчальний рік

• Переглядів: 104

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді і спорту Уланівської сільської ради від 01.04.2024 р. № 30 «Про зарахування дітей до 1 класу 2024-2025 навчального року», у закладах  загальної середньої освіти Уланівської територіальної громади розпочинається прийом документів для зарахування дітей до першого класу 2024-2025 навчального року.

Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення

• Переглядів: 207

16 та 23 березня 2024 року на базі Уланівського ліцею відбувся тренінг на тему «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» за підтримки TH LEGOFOUNDATION для вчителів початкових класів, вихователів ГПД, асистентів вчителів Уланівської громади.

Проєкт  «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські ігри»

Проєкт «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські ігри»

• Переглядів: 112

Проєкт  «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські ігри»  гуртує найсильніших! Під гаслом «Разом до Перемоги»  6 команди ЗЗСО Уланівської громади продемонстрували  яскраві поєдинки з баскетболу, фут залу, черіденгу та змагалися за перепустку до третього етапу.