Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Уланівської сільської ради

Дата: 14.07.2021 18:30

Проект рішення Уланівської сільської ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території населених пунктів Уланівської сільської територіальної громади » розроблено Фінансовим управлінням Уланівської сільської ради.

Мета проекту: встановлення на території Уланівської сільської ради місцевих податків і зборів у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», приведення нормативного акта у відповідність до змін у чинному законодавстві.

Проект спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що створює  передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:

• в мережі Інтернет https://ulaniv-rada.gov.ua/
  •  у Фінансовому управлінні Уланівської сільської ради:  с. Уланів, вул. Миру, 9,.
  • Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді  по e-mail:  ulanivtg@ukr.net впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  на офіційній сторінці Уланівської сільської ради в мережі Інтернет.