ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта "Про затвердження Правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними на території населених пунктів Уланівської територіальної громади"

  • 69

Фото без опису

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

"Про затвердження Правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними

на території населених пунктів Уланівської територіальної громади"

 

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Уланівської сільської ради «Про затвердження Правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними на території населених пунктів Уланівської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу цього акта, розроблений відділом житлово-комунального господарства та благоустрою Уланівської сільської ради.

Проект регуляторного акта спрямований на удосконалення нормативно-правового регулювання відносин у сфері утриманням домашніх та інших тварин і поводження з ними.

Підставою для розробки проекту рішення є Закони України «Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього середовища», «Про ветеринарну медицину», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб».

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:

  • в розділі «Регуляторна політика» офіційного веб-сайту Уланівської сільської ради  https://ulaniv-rada.gov.ua/
  •  у відділі житлово-комунального господарства та благоустрою Уланівської сільської ради:  с. Уланів, вул. Соборна, буд. 62.

Проект акта розміщується для надання пропозицій і зауважень згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді  по e-mail:  ulaniv_jkg@ukr.net впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  на офіційнійному веб-сайті Уланівської сільської ради.