Нарада керівників ЗЗСО

17 квітня 2024 року керівники   закладів загальної середньої освіти    Уланівської  ТГ   мали змогу вирішити нагальні питання 2023-2024 навчального року під час  наради, у якій взяли участь 14 керівників закладів загальної освіти,  директор КУ «ІРЦ» Уланівської сільської ради Сивак Т.В., начальник відділу Шевченко В.М., головні спеціалісти Коріненко Г.Б., Хода О.Б., Лесько Т.В.

• організація та проведення заходів завершення навчального року у ЗЗСО;
  • трансформація  мережі закладів загальної середньої освіти Уланівської територіальної громади на період  до 2027 року з врахуванням   Закону України про «Повну загальну середню освіту»
  • підсумки та короткий  аналіз проведення обласного щорічного фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2024 р»
  • підсумки атестації педагогічних працівників згідно Положення про атестацію педагогічних працівників ( наказ МОН від 09.09.2022 р. № 805 «Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників»
  • підсумки проведення І, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році під гаслом «Разом переможемо».
  • Організація інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти у 2024-2025 навчальному році;