Відкриття пам’ятної дошки в с. Кустівці

Сьогодні, 09 квітня 2024 року, в с. Кустівці відбулось відкриття пам’ятної дошки нашому ЗАХИСНИКОВІ:

- Кравчуку Віктору Григоровичу,

який загинув, захищаючи територіальну цілісність, незалежність та суверенітет нашої держави.

Вшанування його пам’яті - це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.

Кравчук Віктор Григорович народився 29 липня 1996 року в. Кустівці Хмільницького району Вінницької області.

З 2002 року по 2013 рік навчався в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с. Кустівці.

З 2013 року по 2014 рік навчався в Хмільницькому ПТУ № 20, де здобув професію маляра-штукатура. З 2014 року працював на будівництві.

В 2016 році підписав контракт про військову службу. Був учасником АТО.

У 2016 році отримав поранення у н.п. Нова Званівка Луганської області.

В 2020 році продовжив службу за контрактом.

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України виконував службові обов’язки у званні старший солдат на посаді оператора відділення безпілотних авіаційних комплексів розвідувального взводу у в/ч А2980.

Загинув 12 березня 2022 року під час наступальних дій поблизу населеного пункту Степова Долина, Миколаївської області.

Похоронений на сільському кладовищі с. Кустівці.

Нагороджений нагрудними знаками «Знак пошани», «За військову доблесть», Знаком «Київська Русь» двічі.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїнові були присутні сільський голова Олександр Гоцуляк, заступники сільського голови, старости старостинських округів, почесна варта, рідні, друзі, односельчани загиблого.

Право відкрити меморіальну дошку надали рідним загиблого.

Для освячення меморіальної дошки запрошено Духовенство ПЦУ Хмільницького благочиння.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Героя-земляа та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та волю України.

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!