Відкриття пам’ятних дошок в с. Лозна

Сьогодні, 09 квітня 2024 року, в с. Лозна відбулось відкриття пам’ятних дошок нашим ЗАХИСНИКАМ:

- Гуцалюку Богдану Вікторовичу,

- Гусаку Павлу Валерійовичу,

які загинули, захищаючи територіальну цілісність, незалежність та суверенітет нашої держави.

Вшанування їх пам’яті - це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.

Гуцалюк Богдан Вікторович народився 20 лютого 2000 року в селі Тараски Хмільницького району Вінницької області.

З 2007 року по 2016 рік навчався у Лознянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення 9 класів пішов навчатися в Гущинецьке професійно-технічне училище.

У 18 років був призваний на строкову службу в ЗСУ, після закінчення якої продовжував службу по контракту у званні солдат, на посаді стрілець-помічник гранатометника відділення охорони взводу охорони роти охорони у в/ч А1624.

Загинув 27.04.2022 року в результаті вогнепального поранення в районі селища Гончарівське Чернігівського району Чернігівської обл.

Похоронений на сільському кладовищі с. Лозна.

Гусак Павло Валерійович народився 12 липня 1987 року в с. Лозна Хмільницького району Вінницької області.

З 1994 року по 2003 рік навчався у Лознянській загальноосітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи отримав посвідчення водія. Працював водієм.

З квітня 2015 року приймав безпосередню участь в антитерористичній операції на Сході України у військовій частині ППВ 0962.

На початку повномасштабного вторгнення росії був призваний на військову службу по мобілізації Хмільницьким РТЦК та СП 26.02.2022 року. Виконував службові обов’язки у званні молодший сержант, на посаді водій-заправник автомобільного відділення у військовій частині А 3425.

Одружений, без батька залишилася донька.

Життя обірвалося 01 березня 2023 року після довготривалого лікування в Одеській обласній клінічній лікарні.

Похоронений на сільському кладовищі в с. Лозна.

На урочистій церемонії відкриття меморіальних дошок воїнам були присутні сільський голова Олександр Гоцуляк, заступники сільського голови, старости старостинських округів, почесна варта, рідні, друзі, односельчани загиблих.

Право відкрити меморіальні дошки надали рідним загиблих.

Для освячення меморіальних дошок запрошено Духовенство ПЦУ Хмільницького благочиння.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Героїв-земляків та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та волю України.

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЯМ!