ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з комплексного утримання території Уланівської ТГ на 2024 рік, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 • 123

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою

Уланівської сільської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з комплексного утримання території Уланівської ТГ на 2024 рік, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування замовника: Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою

Уланівської сільської ради

Місцезнаходження замовника: 22032, Вінницька обл., Хмільницький район, с. Уланів, вул. Соборна, 62.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 43964121

Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (відповідно до п.3 ч.1 ст.2 Закону України « Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі : «Послуги з комплексного утримання території Уланівської ТГ на 2024 рік , (код національного класифікатора ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 90610000-6- «Послуги з прибирання та підмітання вулиць)».

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями, UA-2023-12-13-009081-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 2 500 000,00 грн. Очікувану вартість предмету закупівлі визначено у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з врахуванням кошторисних призначень та потреби. Для визначення очікуваної вартості використано загальнодоступну інформацію щодо цін на даний вид послуг, яка міститься у відкритих джерелах та статистичний аналіз про надання даних послуг за 2022-2023 роки, також використано калькуляційний розрахунок вартості даних послуг, отриманим від потенційного надавача послуг КП «Уланівкомунсервіс».

Розмір бюджетного призначення: 2 500 000,00 грн. з ПДВ. Плановий обсяг наданих послуг: 1 послуга.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі 

«Послуги з комплексного утримання території Уланівської ТГ на 2024 рік

(код ДК 021-2015  - 90610000-6 - Послуги з прибирання та підмітання вулиць)»

             1. Загальні характеристики до технічного завдання:

       1.1. Надання послуг здійснюється відповідно до вимог: Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; Закону України «Про благоустрій населених пунктів»; Закону України «Про охорону навколишнього середовища»; Закон України «Про відходи»; Закону України «Про охорону атмосферного повітря»; Закону України «Про охорону праці»; Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затверджених наказом Держкомітету України з питань житлово-комунального господарства  від 23 вересня 2003 року  №154 (зі змінами від 16.06.2017 року №151); Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць, затверджених наказом Міністерства охорони  здоров’я України 17.03.2011 №145; Технічних правил ремонту і утримання вулиць та доріг у населених пунктах, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- коммунального господарства України від 14.02. 2012 року №54 (зі змінами від 19.11.2018 року №309); Методичних рекомендацій з прибирання територій об’єктів благоустрою населених пунктів затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2008 року №213;  Інших діючих нормативних документів.

       1.2. Строк (терміни) надання послуги: з 01.01.2024 до 31.12.2024 року.

       1.3. Місце надання послуги: населені пункти Уланівської територіальної громади, а саме: 

 1. с. Петриківці;

 2. с. Подорожня;

 3. с. Сміла;

 4. с. Лип'ятин;

 5. с. Чеснівка;

 6. с. Морозівка;

 7. с. Вишенька;

 8. с. Чевоний степ;

 9. с. Малий Острожок;

 10. с. Крижанівка;

 11. с. Осична;

 12. с. Слобода-Кустовецька;

 13. с. Кропивна;

 14. с. Ступник;

 15. с. Клітенка;

 16. с. Лозна;

 17. с. Дубина;

 18. с. Хутори Кривошиїнецькі;

 19. с. Воронівці;

 20. с. Чернятинці;

 21. с. Рогинці;

 22. с. Кустівці;

 23. с. Кустовецьке;

 24. с. Уланів;

 25. с. Сальниця;

 26. с. Гнатівка;

 27. с. Скаржинці;

 28. с. Великий Острожок;

 29. с. Тараски;

 30. с. Чепелі;

 31. с. Пагурці;

 32. с. Пустовійти;

 33. с. Зозулинці;

 34. с. Рибчинці;

 35. с. Маркуші;

 36. с. Митинці.

       1.4. Виконавець повинен забезпечити дотримання персоналом правил техніки безпеки, охорони праці, правил пожежної безпеки, правил дорожнього руху, технічних норм, стандартів, правил електробезпеки, санітарно-гігієнічних вимог та інших вимог згідно діючого законодавства. При виконанні послуг використовувати спеціалізовану техніку. Персонал Виконавця повинен знаходитися на робочому місці у спецодязі.

       1.5. Виконавець повинен застосовувати заходи із захисту довкілля:

- забезпечити унеможливлення розсипання зібраного сміття в процесі його прибирання та перевезення;

- забезпечити унеможливлення забруднення грунтів паливно-мастильних матеріалами (які використовується в процесі експлуатації машин та механізмів при виконанні послуг).

       1.6. Приймання послуг за кількістю і якістю здійснюється Замовником згідно акту наданих послуг. У разі необхідності термінового надання послуг Замовник письмово або в телефонному режимі з послідуючим письмовим підтвердженням, може звернутися до Виконавця про надання першочергових послуг.      

       1.7. Заправка, технічне обслуговування, ремонт техніки забезпечується Виконавцем.

       1.8. Виконавець повинен  мати базу з відповідними умовами для зберігання, обслуговування та ремонту спецтехніки на території Уланівської ТГ, що забезпечить безперервне надання послуг.

1.9. Виконавець повинен забезпечити утримання в належному санітарному стані кожного дня: вулиць, доріг, тротуарів, узбіччь, громадських місць, меморіалів, пам’ятників, кладовищ, прибирання громадських вбиралень, очищення урн, прибирання, підмітання на всій території громади.

1.10. Обсяг послуг може уточнюватися в залежності від необхідності (періодичності) проведня послуг, погодних умов та усунення наслідків лиха.

1.11. У разі неякісного надання послуг, які не відповідають вимогам Замовника, Виконавець зобов'язаний виправити недоліки та надати послуги без додаткової оплати, про що Учасник у складі своєї тендерної пропозиції надає гарантійний лист.

 

  2. Технічне завдання:

 

п/п

Назва послуги

Одиниця

виміру

Обсяг послуг

1

Ручне прибирання (підмітання) території в населених пунктах Уланівської ТГ (з удосконаленим покриттям)

Година, м.кв.

У міру необхідності

    2

Ручне прибирання (підмітання) території в населених пунктах Уланівської ТГ (з неудосконаленим покриттям (зелених зон))

Година, м.кв.

У міру необхідності

    3

Прибирання випадкового сміття на території населених пунктів Уланівської ТГ (з удосконаленим покриттям)

Година, м.кв.

У міру необхідності

    4

Прибирання випадкового сміття на території населених пунктів Уланівської ТГ (з неудосконаленим покриттям (зелених зон))

Година, м.кв.

У міру необхідності

    5

Посипання піщано-соляною сумішшю вулиць, тротуарів на території населених пунктів Уланівської ТГ

Година, м.кв.

У міру необхідності

    6

Очистка від снігу тротуарів, вулиць на території населених пунктів Уланівської ТГ (ручне та механізоване)

Година, мото-година, м.кв.

У міру необхідності

    7

Ручна очистка від снігу та посипання піщано-соляною сумішшю зупинок громадського транспорту  на території населених пунктів Уланівської ТГ

 

Година, м.кв.

У міру необхідності

    8

Послуги з утримання в належному стані дитячих майданчиків, зупинок, дощок оголошень, парків, громадських вбиралень, місць поховань, меморіалів, кладовищ та ін.

Година, м. кв.

У міру необхідності

 

                    3. Вимоги до виконання розрахунку договірної ціни пропозиції:

           3.1. Учасник визначає ціни на послуги, які він пропонує надати з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.

    3.2. Ціна пропозиції (договірна ціна) Учасника означає суму, за яку Учасник передбачає виконати замовлення та надати послуги, передбачені в технічному завданні Замовника  

    3.3. Ціна пропозиції, за яку Учасник згоден виконати замовлення, розраховується виходячи з обсягів надання послуг на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для виконання зазначених послуг по об’єкту замовлення та поточних цін на них.

   3.4.В ціні пропозиції, за яким Учасник бажає взяти участь, визначається вартість усіх запропонованих до надання послуг. 

    3.5.Не врахована Учасником вартість окремих послуг не сплачується Замовником окремо, а витрати на їх виконання вважаються врахованими у загальній ціні його пропозиції.

   3.6.Ціну пропозиції слід визначати відповідно до вимог технічного завдання щодо термінів закінчення надання послуг, технології надання послуг, використання конкретних матеріалів, якості послуг, а також з дотриманням діючих норм і правил експлуатації техніки і безпечних умов праці.

  3.7. Вартість пропозиції та всі інші ціни повинні бути чітко визначені. Пропозиція учасника, в ціну якої включені будь-які витрати, понесені ним у процесі здійснення процедури закупівлі та укладання договору про закупівлю, відхиляється замовником.

 

Інші статті
ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуги з утримання автомобільних доріг в зимовий період (очищення від снігу, посипання протиожеледною сумішшю) на території Уланівської ТГ на 2024 рік, розміру бюджетного призначення, очіку
 • Переглядів: 167

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуги з утримання автомобільних доріг в зимовий період (очищення від снігу, посипання протиожеледною сумішшю) на території Уланівської ТГ на 2024 рік, розміру бюджетного призначення, очіку

Всі статті