Інформація про заміну адресних табличок на будинках населених пунктів Уланівської територіальної громади

Шановні мешканці Уланівської територіальної громади!

Відповідно Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», прийнятого 9 квітня 2015 року.

Зважаючи на особливе суспільне значення питання декомунізації в умовах воєнного стану і широкомасштабного вторгнення російської федерації, його поширеність по всій території України, просимо замінити таблички із зазначенням чинної назви вулиці на будинках в усіх населених пунктах Уланівської територіальної громади, що не були замінені в процесі декомунізації, що, спричиняє непорозуміння населення та погіршує моральний дух Збройних Сил України.

З повагою відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Уланівської сільської ради.