Відкриття пам’ятної дошки в с. Лип'ятин

Сьогодні, 16 листопада 2023 року, в с. Лип'ятин відбулось відкриття пам’ятної дошки нашому ЗАХИСНИКОВІ:

- Кравчуку Василю Миколайовичу

який загинув, захищаючи територіальну цілісність, незалежність та суверенітет нашої держави.

Вшанування його пам’яті - це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.

Кравчук   Василь Миколайович народився 25.02.1974 року в с. Лип’ятин Хмільницького району Вінницької області. З 1981 року по 1989 рік навчався в Лип’ятинській восьмирічній школі. З 1989 по 1992 роки навчався в Михайловецькому ПТУ №36 Муровано – Куриловецького району Вінницької області. Здобув професії  пасічника та водія.

З 1992 по 1994 роки проходив строкову службу в лавах Збройних Сил України.

З 1994 року по 2003 рік працював пасічником у КСП «Хлібороб».

З 2017 по 2020 роки служив добровольцем у 95 ДШБ міста Житомир.

Був призваний на військову службу по мобілізації  Хмільницьким РТЦК та СП, виконував службові обов’язки у званні солдат, на посаді кулеметник 3 стрілецького відділення 1 стілецького взводу, 2 стрілецької роти, 1 стрілецького батальйону у в.ч. А7015

Загинув 11 квітня 2023 року, отримавши поранення несумісне з життям, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Богданівка Донецької області.

Захоронений на сільському кладовищі с. Липятин.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїнові були присутні заступник сільського голови Світлана Якушевська, старости старостинських округів, почесна варта, рідні, друзі, односельчани загиблого.

Право відкрити меморіальну дошку надали рідним загиблого.

Для освячення меморіальної дошки запрошено Духовенство ПЦУ Хмільницького благочиння.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Героя та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та волю України.

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!