Надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу

  • 130

Фото без опису

Отримувачем мікрогранту  може бути фізична особа – підприємець або юридична особа крім  суб’єктів господарювання державного та комунального секторів економіки, а також фізична особа, яка має намір розпочати підприємницьку діяльність і бере на себе зобов’язання зареєструватися фізичною особою - підприємцем або створити юридичну особу протягом 20 робочих днів з дня отримання позитивного рішення про надання мікрогранту.

  • Розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, але не менше 50000 гривень та не перевищує:
  • 150000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити одне робоче місце після отримання мікрогранту та прийняття на нього працівника на умовах, визначених цим Порядком;
  • 250000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити не менше двох робочих місць після отримання мікрогранту та прийняття на них працівників на умовах, визначених цим Порядком

Грантові кошти підприємець може використати на придбання меблів, обладнання, сировини, матеріалів, оренду приміщення та транспортних засобів, необхідних для реалізації свого бізнес-проекту, закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, оплату послуг з маркетингу та реклами.

Використати грант у повному обсязі та створити нові робочі місця необхідно протягом 6 місяців з дати отримання коштів на рахунок.

Заяви на отримання грантів можна подавати через портал Дія. Для цього необхідно заповнити заяву і завантажити бізнес-план.

Одержувачі грантів також  можуть, за бажанням, пройти платне або безоплатне навчання з основ підприємницької діяльності та отримати консультації у центрах зайнятості.  

Механізм надання вищезазначених грантів визначено Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженим постановою КМУ від 21.06.2022 №738.

 

Інші новини

Всі новини