Хмільницька окружна прокуратура інформує про особистий прийом громадян

  • 283

Фото без опису

У приміщенні Хмільницької окружної прокуратури за адресою: вул. Чорновола В’ячеслава, 34,  м. Хмільник, Вінницької області 18.10.2023 в період часу з 10 години 00 хвилин по 13 годину 00 хвилин буде проведений особистий прийом громадян заступником керівника Вінницької обласної прокуратури Шевцовою Катериною Володимирівною.

Запис на особистий прийом буде здійснюватись за телефоном: (04338) 2-23-87 в період часу з 09.10.2023 по 13.10.2023 з 10 години 00 хвилин до 17 години 00 хвилин.

В разі неможливості прибуття до приміщення Хмільницької окружної прокуратури за адресою: вул. Чорновола В’ячеслава, 34, м. Хмільник, Вінницької області проведення особистого прийому можливо за допомогою відеоконференц - та /або скап-зв’язку з приміщень Козятинського відділу Хмільницької окружної прокуратури за адресою: вул. Січових Стрільців, 40 м. Козятин Вінницької області та Калинівського відділу Хмільницької окружної прокуратури за адресою: вул. Вадима Нестерчука, 39 м. Калинівка Вінницької області.

Під час попереднього запису на особистий прийом необхідно надати прізвище, ім’я, по батькові заявника, місце проживання або іншу адресу, за якою громадянам може бути надана відповідь, номери контактних телефонів (за бажанням громадянина) чи відомості щодо інших засобів зв’язку, а також повідомити суть порушеного питання.

Під час звернення на особистий прийом громадянин повинен пред’явити документ, що посвідчує його особу, а в разі представництва ним інтересів інших осіб, у тому числі здійснення їх захисту, - також документи, що підтверджують відповідні повноваження, за винятком випадків, передбачених Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та іншим законодавством, а також, матеріали, які подає громадянин на обґрунтування своїх вимог.                                                         

Інші новини

Всі новини