ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі щебенево-піщана суміш фракція 0-40 мм , розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

  • 222

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою

Уланівської сільської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі щебенево-піщана суміш фракція 0-40 мм , розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування замовника: Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою

Уланівської сільської ради

Місцезнаходження замовника: 22032, Вінницька обл., Хмільницький район, с. Уланів, вул. Соборна, 62.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 43964121

Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (відповідно до п.3 ч.1 ст.2 Закону України « Про публічні закупівлі»

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі : «Щебенево-піщана суміш фракція 0-40 мм, (код національного класифікатора ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 14210000-6 «Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)».

Вид процедури закупівлі:  відкриті торги з особливостями.

 Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-02-004787-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 240 000,00 грн. Очікувану вартість предмету закупівлі визначено у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з врахуванням кошторисних призначень та потреби. Для визначення очікуваної вартості використано загальнодоступну інформацію щодо цін на даний вид товару, яка міститься у відкритих джерелах, а також інформацію, отриману шляхом ринкових консультацій (запитів ціни),  а саме: замовником отримано цінову пропозицію від ТОВ «Іванівський кар’єр»,  ТОВ «Гніванський гранітний кар’єр», ФОП Смалюхівська Інна Миколаївна, ТОВ «Славресурс».

Розмір бюджетного призначення: 240 000,00 грн.  з ПДВ. Плановий обсяг товару1 000 тонн. 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:  Термін поставки товару- з дати укладання договору до 30 листопада 2023 року.

 

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі:

   Загальні відомості:

  1. Предмет закупівлі: «Щебенево-піщана суміш фракція 0-40 мм (код ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)».

  2. Якість Товару, що є предметом закупівлі, повинна відповідати вимогам чинних ДСТУ та ГОСТів, у складі пропозиції Учасник торгів повинен це підтвердити наступними документами:

- сертифікатом(ами) відповідності;

- радіаційним(и) сертифікатом (ами) та/або протоколом радіаційної якості сировини.

  1. Товар не повинен вміщувати сторонніх забруднюючих домішок у вигляді рослинного ґрунту, деревини, каміння, шматків металу тощо, видимих неозброєним оком.

  2. Учасник в складі своєї тендерної пропозиції повинен надати дані про підтвердження якості товару та країну походження (у довільній формі).

  3. Поставка товару здійснюється відповідно до заявок Замовника. Заявка здійснюється     Замовником у будь-якій зрозумілій формі (письмово та/або в телефонному режимі) до  30 листопада 2023 року транспортом та за рахунок Замовника.

  4. Навантажування на транспорт Замовника здійснюється силами та за рахунок Постачальника. Товар відвантажують насипом у спеціалізовані транспортні засоби.

  5. Постачальник підтверджує (фіксує) кожну партію на вагову відповідність товару шляхом зважування.

  6. При виявленні Замовником невідповідної якості Товару Постачальник гарантує заміну неякісного товару за власний рахунок, про що Учасник у складі своєї тендерної пропозиції надає гарантійний лист.

 

Кількісні характеристики:

 

з/п

Найменування Товару та його характеристики

Одиниця виміру

Кількість

1

Щебенево-піщана суміш фракція 0-40 мм

тонна

1 000