Відкриття пам’ятної дошки в с Пагурці

Сьогодні, 29 вересня 2023 року, в с. Пагурці відбулось відкриття пам’ятної дошки нашому ЗАХИСНИКОВІ Ярощуку Юрію Юрійовичу, який загинув на війні захищаючи територіальну цілісність, незалежність та суверинітет нашої рідної держави.

Вшанування його пам’яті - це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.

Ярощук Юрій Юрійович народився 23 липня 1995 року в с. Пагурці Хмільницького району Вінницької області. З 2001 року по 2010 рік навчався в пагурецькій загальоосвітній школі І-ІІ ступенів. З 2010 року по 2013 рік навчався в Хмільницькому ПТУ №40.

Одружений, виховував сина.

Ярощук Юрій Юрійович був призваний 12.12.2022 року по мобілізації

Хмільницьким РТЦК та СП, у званні - солдат, на посаді – стрілець – помічник гранатометника десантно - штурмового відділення десантно – штурмового взводу десантно – штурмової роти військової частини А 1910. Виконував службові обов'язки поблизу м. Кремінна Сєвєродонецького р-ну Луганської області.

Загинув 03 квітня 2023 року на позиціях під час ворожого артилерійського обстрілу.

Захоронений на сільському кладовищі с. Пагурці Хмільницького району Вінницької області.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїнові були присутні сільський голова Олександр Гоцуляк, старости старостинських округів, почесна варта, рідні, друзі та односельчани загиблих.

Для освячення меморіальних дошок запрошено Духовенство ПЦУ Хмільницького благочиння на чолі із Благочинним Іваном Пукасом.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті захисника України

Світла пам’ять про нашого ГЕРОЯ назавжди залишиться у наших серцях.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!