На Вінниччині не вистачає лікарів: у базі вакансій служби зайнятості понад 90 вакансій

  • 93

Фото без опису

#робота_є 

На Вінниччині гостра нестача лікарів різних профілів. Станом на 19 липня 2023 року у Вінницькому обласному центрі зайнятості зареєстрована 91 вакансія для лікарів різної спеціалізації. Заробітна плата у вакансіях коливається від 6700 до 20500 грн.

Найбільше шукають терапевтів, зокрема ерго- та фізтерапевтів. Такі фахівці потрібні у Гайсинському, Жмеринському, Могилів-Подільському, Хмільницькому та Вінницькому районах.

Вже традиційно високий попит на травматологів та лікарів фізичної та реабілітаційної медицини. У базі нараховується 8 таких вакансій з заробітною платою 20 тис грн.

Сім вакансій для отоларингологів пропонують у Вінницькому, Тульчинському,  Гайсинському та Могилів-Подільському районах. 

Крім того, медичні заклади запрошують у свої команди невропатологів, кардіологів, психіатрів, рентгенологів, анестезіологів та лікарів з ультразвукової діагностики. 

 

Якщо вас зацікавили вакансії в сфері охорони здоров’я, звертайтеся до будь-якого структурного підрозділу Вінницького обласного центру зайнятості. Контакти за посиланням: https://is.gd/GmtBJe 

Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця https://t.me/DCZ_Vinnytsa 

Більше вакансій у телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz та на «Єдиному порталі» https://jobportal.dcz.gov.ua/