ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі щебіню гранітного фракції 20-40 мм, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

 • 101

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі щебіню гранітного фракції 20-40 мм, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування замовника: Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою

Уланівської сільської ради

Місцезнаходження замовника: 22032, Вінницька обл., Хмільницький район, с. Уланів, вул. Соборна, 62.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 43964121

Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (відповідно до п.3 ч.1 ст.2 Закону України « Про публічні закупівлі»

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі : «Щебінь гранітний фракція 20-40 мм, (код національного класифікатора ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 14210000-6 «Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)».

Вид процедури закупівлі:  відкриті торги з особливостями.

 Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-14-009800-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 360 000,00 грн. Очікувану вартість предмету закупівлі визначено у відповідності до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі» з врахуванням кошторисних призначень та потреби. Для визначення очікуваної вартості використано загальнодоступну інформацію щодо цін на даний вид товару, яка міститься у відкритих джерелах, а також інформацію, отриману шляхом ринкових консультацій (запитів ціни),  а саме: замовником отримано цінову пропозицію від ТОВ «Іванівський кар’єр»  та  ТОВ «Гніванський гранітний кар’єр» . 

Розмір бюджетного призначення: 360 000,00 грн.  з ПДВ. Плановий обсяг товару:  1 800 тонн.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:  Термін поставки товару- з дати укладання договору-  до 30 вересня 2023 року.

 

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі:

   Загальні відомості:

  1. Предмет закупівлі: « Щебінь гранітний фракція 20-40 мм (код ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі )».
  2. Якість Товару, що є предметом закупівлі, повинна відповідати ДСТУ Б В.7-75-98 «Щебінь і гравій щільні природні для будівельних матеріалів, виробів, конструкцій і робіт. Технічні умови» та підтверджуватись діючими сертифікатами відповідності або  паспортом якості виробника, паспортом радіаційної якості сировини або іншими документами у відповідності до чинного законодавства України, які надаються при постачанні Товару.
  3. Товар не повинен вміщувати сторонніх забруднюючих домішок у вигляді рослинного ґрунту, деревини, каміння, шматків металу тощо, видимих неозброєним оком.
  4. Учасник в складі своєї тендерної пропозиції та під час надання кожної партії товару повинен надати дані про підтвердження якості товару та країну походження (у довільній формі).
  5. Поставка товару здійснюється відповідно до заявок Замовника. Заявка здійснюється     Замовником у будь-якій зрозумілій формі (письмово та/або в телефонному режимі) до  30 вересня 2023 року транспортом та за рахунок Замовника.
  6. Навантажування на транспорт Замовника здійснюється силами та за рахунок Постачальника. Товар відвантажують насипом у спеціалізовані транспортні засоби.
  7. Постачальник підтверджує (фіксує) кожну партію на вагову відповідність товару шляхом зважування.
  8. При виявленні Замовником невідповідної якості Товару Постачальник гарантує заміну неякісного товару за власний рахунок, про що Учасник у складі своєї тендерної пропозиції надає гарантійний лист.

 

Кількісні характеристики:

 

з/п

Найменування Товару та його характеристики

Одиниця виміру

Кількість

1

Щебінь гранітний фракція: 20-40 мм;

тонна

1 800