«Ти як?» – техніки самодопомоги в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я

  • 119

Фото без описуНаразі стартувала друга хвиля комунікаційної кампанії «Ти як?». Її мета – підказати українцям, як можна піклуватися про своє ментальне здоровʼя та допомогти у цьому близьким, рідним, знайомим.

▪️Адже майже кожен другий українець найближчими роками потребуватиме психологічної допомоги. При цьому 80% людей, за оцінками фахівців, можуть впоратися самостійно, якщо опанують відповідні навички.

▪️Так, одним з основних завдань Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативи Олени Зеленської є інформування громадян і поширення знань про техніки психологічної самодопомоги.

▪️З техніками для покращення ментального здоров’я можна ознайомитись в «Аптечці самодопомоги» - https://drive.google.com/.../1_FFfl3-Jnd.../view

▪️Комунікаційна кампанія «Ти як?» реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV та Мінреінтеграції.

#Мінреінтеграції