24 громади обміняються досвідом створення безпекового простору

Наша громада  стала однією з  переможців конкурсного відбору Програми «U-LEAD з Європою»  на участь у  мережі з обміну досвідом (Програмі підтримки) «Розробка Програми забезпечення безпекового простору  громади», яка реалізується з метою  напрацювання в громадах-учасницях системних підходів  до формування безпекового середовища,  розробки  разом з учасниками «Програми забезпечення безпекового простору громади на 2023-2025 роки» та обміну  досвідом щодо конкретних дій у сфері безпеки відібраних громад.

Сьогодні 23 травня відбувся перший онлайн семінар на тему «Теоретичні та практичні аспекти аналізу безпекової ситуації в громаді», в якому взяли участь представники громади.

Дякуємо ULEAD з Європою  за можливість одним з перших покращити свої знання, коли безпека громади та безпека наших мешканців є пріоритетом громади.

Інформація про результати  конкурсного відбору   на сайті U-LEAD.  https://u-lead.org.ua/news/212