Оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції із зайняттям вакантних посад:

1 - інспектор батальйону патрульної служби поліції особливого при значення «Вінниця»;

1 -  поліцейський батальйону патрульної служби поліції особливого при значення «Вінниця».

Кандидати, які успішно пройдуть конкурсний відбір будуть призначатись в підрозділи поліції особливого призначення «Сафарі», «Цунамі», «Луганськ» в складі департаменту поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції «Лють».

Подання онлайн анкет та документів для участі у конкурсі триває по 24 травня 2023 року.

Для участі у конкурсі майбутнім кандидатам в першу чергу необхідно заповнити онлайн анкету, яка розмішена на інформаційному порталі відбору кадрів НПУ (https://nabir.np.gov.ua).

Разом і тим, повідомляємо про те. що з метою отримання детальної інформації щодо проходження конкурсу кандидати можуть звергатись до сектору кадрового забезпечення Хмільницького РВП ГУНП у Вінницькій області.