Обережно, фейк! Від імені Начальника ОВА Сергія Борзова зловмисники поширюють листи про збір коштів

Фото без описуВ області поширюється інформація та надсилаються листи від імені Начальника ОВА Сергія Борзова щодо збору благодійних коштів.

"Офіційно заявляю: жодних доручень такого змісту не було. Зловмисники обіцяють для підприємців, які надішлють кошти на фейковий рахунок, можливість скористатися правом на отримання податкової пільги, а саме: зменшення податку на прибуток пропорційно внесеної благодійної суми у звітному періоді..." - зазначає очільник області.

Граючи на патріотичних почуттях представників бізнесу, зловмисники намагаються збагатитись, посилаючись для переконливості на пункти  законів та стверджуючи, що ці дії узгодженні з Президентом України та Верховною Радою України.

Не ведіться на фейки!