Пілотний  проєкт «Агро Варта»

  • 116

Фото без описуЄвропейська  Бізнес  Асоціація запустила  пілотний  проєкт «Агро Варта», метою якого є запровадження культури відповідального поводження з використаною тарою  з-під засобів захисту рослин. 

Компанія  ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» є провідним підприємством України, яка успішно здійснює надання послуг в сфері поводження з відходами, а саме збирання, перевезення, утилізація та знищення на підставі Ліцензії виданої Міністерством екології та природних ресурсів України (Рішення №327 від 06.09.2016 р.) та Ліцензії виданої Державною службою України з безпеки на транспорті (Рішення №557 від 23.08.2016 р.)

Компанія ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» згідно проекту «Агро Варта», та при сприянні Європейської  Бізнес Асоціації, здійснює БЕЗКОШТОВНИЙ збір тари від пестицидів та гербіцидів (засоби захисту рослин) з фермерських господарств.

Це дуже значний проект для екології України, який вирішує проблему у сфері поводження з небезпечними відходами. Згідно проекту, пропонується збір тари таких відомих виробників як: 

Даний  Проєкт  отримав дозвіл Антимонопольного комітету України на узгоджені дії (Рішення №562-р від 28 серпня 2020 року). 

Пропонуємо аграріям вже зараз звертатися до ліцензіата даного  проєкту компанія  ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» за такими контактними даними:

тел. (050) 363 33 01 директор Данкевич Віталій Іванович

тел. (050) 560 04 83 керівник відділу збуту тари Димитров  Денис.

 

Інші новини

Всі новини