Інформація про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Уланівської територіальної громади

Виконавчий комітет сільської ради з  30.11.2022р. по 30.12.2022р. оголошує конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Уланівської територіальної громади та повідомляє про готовність розглянути пропозиції суб’єктів господарювання, що мають намір взяти участь в конкурсі.

Для отримання детальної інформації щодо участі в конкурсі, можна звернутися до відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Уланівської сільської ради  за роз’ясненнями та консультаціями (с. Уланів вул. Соборна 62, за телефоном 0678679507).

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Уланівської територіальної громади.

Начальник відділу

житлово-комунального

господарства та благоустрою

Уланівської територіальної громади                                       Ігор СТАШОК