Квітни, мово наша рідна!

  • 138

9 листопада в будинку культури с.Уланів відбулось літературно-мистецьке свято до Дня української писемності та мови «Квітни, мово наша рідна!». Почали свято працівники Уланівської бібліотеки, які розповіли про тернисту долю мови, про основоположників виникнення письма. Також пройшлися стежками життя та творчості Григорія Савовича Сковороди, якому в цьому році виповнюється 300 років від дня народження. Зачитувались його афоризми, які актуальні сьогодні. Інформаційний матеріал перемежовувався віршами та піснею.

Ще однією сторінкою було свято – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. В цей день віншували  славний  жіночий колектив «Подільські роси», який  святкував своє десятиріччя. Багато теплих слів та побажань було сказано жінкам у цей день. Голова Уланівської територіальної громади Олександр Гоцуляк привітав «Подільські роси», вручив учасницям грамоти, подякував за їх молодечий ентузіазм і активну життєву позицію, звернувся з проханням передавати їх досвід молоді.

За це ансамбль «Подільські роси» подарували залу свій прекрасний спів. Закінчився захід традиційно – піснею «Ой, у лузі червона калина».

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису