ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Фото без описуХмільницька районна військова адміністрація повідомляє, що, відповідно до планів рубок догляду за лісом у 2022 році, наданих ВОКСЛП «Віноблагроліс» , обсяги дров паливних для забезпечення населення по Уланівській територіальній громаді складають 70 метрів кубічних. Зазначені обсяги дров призначені для використання населенням громади.

Розподіл дров паливних відбувається з метою резервування обсягів даного ресурсу для подальшого його придбання населенням для побутових потреб.

Дрова реалізуються з території лісництв без доставки у вигляді колод. Ціна в залежності від лісництва та групи теплотворної здатності станом на 1 квітня 2022 року за метр кубічний становить від 283,32 грн. до 888,0 грн.

Для придбання дров паливних зарезервованих для побутових потреб населення наявність  наряду не обов’язкова.

Відпуск дров паливних від рубок догляду за лісом проводиться на місці їх заготівлі (франко-лісосіка), по кварталам року, у відсотках заготовленої кількості фондів: ІІ квартал-30%, ІІІ квартал-45%, ІV квартал-25%.