Шановні жителі громади

  • 810

Фото без опису

Шановні мешканці Уланівської територіальної громади!

22 лютого 2022 року, за поданням Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного Президент України Володимир Зеленський підписав Наказ Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України № 2 від 22.02.2022 року про призов резервістів у особливий період.

          Відповідно до  рішення Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України:  «На сьогоднішній день немає потреби у загальній мобілізації. Нам необхідно оперативно доукомплектувати українську армію та інші військові формування».

         Для оперативного доукомплектування на строк, що не перевищує 365 діб  до лав Збройних Сил України будуть призвані 36 тисяч осіб.

         Для доукомплектування Національної Гвардії України 5 тисяч осіб.

         До Державної прикордонної служби України 5 тисяч осіб.

         Оповіщення резервістів для призову на військову службу буде здійснено територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки Вінницької області та військовими частинами.

         Відповідно до ст. 391 п.4 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» резервісти зобов'язані з'явитися до військових частин або на збірні пункти територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у строки, зазначені в отриманих повістках (повідомленнях).

         Ухилення  від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період «Стаття 336. Кримінального Кодексу України 

- карається позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років».

         Резервісти, які зараховані до військового резерву повинні прибути до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Вінницької області для проходження медичного огляду, та відправки до військових частин.

         За призваними резервістами, на весь час їх служби, зберігатиметься місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, а також поширюватимуться всі соціальні гарантії передбачені законом для мобілізованих.

         Усім, хто проходив військову службу, має досвід бойових дій, АТО/ООС в найкоротший термін звернутись до Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (м. Хмільник), до першого відділу (м. Козятин) або другого відділу (м. Калинівка) Хмільницького РТЦК та СП – в залежності від місця перебування на військовому обліку та проживання.