Міжнародний день рідної мови

Дата: 21.02.2022 12:29

Щороку, 21 лютого, світова громадськість відзначає Міжнародний день рідної мови. День був встановлений у листопаді 1999 року на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кілька тисячолітньої еволюції кожного етносу. Без власної мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

Збережемо мову – збережемо націю і державу і вистоїмо, попри всі складнощі. Бо мова – це ми, українці. Це наша національна ідентичність.

Тим більше, що наша мова – унікальна, визнана однією з наймилозвучніших у світі.