20 січня відбудеться вшанування пам'яті загиблих захисників Донецького аеропорту

Дата: 19.01.2022 16:08

За ініціативи громадських організацій учасників бойових дій м.Вінниці заплановано 20 січня 2022 року заходи для вшанування пам’яті загиблих захисників Донецького аеропорту:

О 9.30 поминальна панахида священниками Спасо-Преображенського кафедрального собору.

О 12.00 мітинг-реквієм та покладання квітів до інтерактивної стели пам’яті на Європейській площі.

Зустріч ветеранів війни, членів родин полеглих захисників у Міському освітньо-аналітичному центрі допомоги ветеранам АТО/ООС.

З метою вшанування пам’яті полеглих захисників Донецького аеропорту необхідно приспустити (вивісити з траурною стрічкою) 20 січня 2022 року Державний Прапор України на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, обмежити проведення в цей день розважальних заходів