Увага! На Вінниччині знову активізувалися шахраї!

Дата: 10.12.2021 09:33

Знову мають місце випадки вчинення шахрайських дій невідомими особами, від імені заступника начальника ГУ ДПС у області, з метою протиправного заволодіння коштами суб'єктів господарської діяльності, зареєстрованих на території обслуговування.

Телефонні “вимагачі” постійно удосконалюють свої незаконні схеми “виманювання” грошових коштів з платників податків, зокрема здійснюють телефонні дзвінки або ж надсилають смс - повідомлення директорам суб'єктів господарської діяльності, які зареєстровані як платники податків на території області та під виглядом керівників структурних підрозділів ГУ ДПС у Вінницькій області пропонують за “матеріальну допомогу” уникнути перевірок, які нібито мають проводитися працівниками ГУ ДПС у Вінницькій області.

Якщо ви стали свідками таких шахрайських чи провокаційних дій, не стійте осторонь і зверніться до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області за номером телефону (0432) 59-23-50.