Співчуття з приводу смерті Вільчинського Володимира Тадейовича

Фото без описуКолектив Уланівської сільської ради повідомляє, що на  91-му році життя перестало битися серце Героя Соціалістичної праці, кавалера орденів Леніна та Дружби народів, Заслуженого працівника сільського господарства України, жителя с.Уланів -  Вільчинського Володимира Тадейовича. Неоціненним є внесок у розвиток  Уланівської сільської ради.

Нехай добрий, світлий спомин про шановну  та поважну людину Володимира Тадейовича назавжди залишиться у серцях рідних, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть.

Поділяємо біль та горе родини. Вічна і світла пам’ять!