20.07.2021 року в Будинку культури с.Уланів проходило засідання комісії з питань захисту прав дитини.  На порядку денному розглядалися такі питання:

1. Про постановку на квартирний облік дітей – сиріт:  ******* ******* *******, ** ** **** року народження, дитину-сироту та  ******* ******* ********, **.**.****  року народження, дитину-сироту;

2. Про повернення малолітньої дитини ******* ****** ********, **.**.**** р.н., жителя с.Зозулинці, Хмільницького р-ну, Вінницької області до мами ******* ******** ********, **.**.**** р.н. за місцем проживання у с.Зозулинці, Хмільницького р-ну, Вінницької області.

3. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів дітям: ********* ********* *********, **.**.**** р.н.,  ****** ******* *********, **.**.**** р.н. та  **********  ********** **********, **.**.**** р.

Всі питання погоджені, на даний час готуються відповідні документи на виконавчий комітет Уланівської сільської ради.