Підтримай громаду! Заключи декларацію з лікарем КНП «Уланівська ЦП МСД»

На сьогодні КНП «Уланівська ЦП МСД» отримано ліцензію на медичну практику. Кожна підписана декларація - це сприяння  розвитку медицини на території громади.

Звертатись за адресою: вул.. Миру, 7, с.Уланів, Хмільницького р-ну, Вінницька обл..,.

Тел..(04338)3-15-73    реєстратура

Як укласти декларацію з сімейним лікарем:

1. Візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років — візьміть також свідоцтво про народження дитини.
  2. Зверніться до реєстратури медзакладу та повідомте, що хочете підписати декларацію.
  3. Працівник медзакладу введе ваші дані в електронну систему. На мобільний надійде СМС з кодом. Повідомте цей код працівнику закладу.
  4. З електронної системи роздрукують декларацію з вашими даними. Уважно перевірте, чи всі дані правильні. Якщо потрібно — працівник внесе зміни в системі та роздрукує декларацію ще раз. Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один ви забираєте з собою, інший залишається у закладі.
  5. Потім працівник підтвердить вашу декларацію своїм електронним підписом та відправить в електронну систему.