1 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей

  • 521

1 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей. Цей день асоціюється з веселощами, морозивом, атракціонами і початком літніх шкільних канікул.

 

         Але насправді це свято несе за собою не зовсім розважальний підтекст. Воно покликане привернути увагу суспільства до проблем дітей. День захисту дітей був заснований в листопаді 1949 року в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок, вперше відзначався в 1950 році.  

         З Днем захисту дітей сьогодні поспішають привітати кожного малюка  т.в.о. сільського голови, секретар сільської ради Лариса Задорожнюк та заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Фаринюк.

         Дитинство - це чудова пора, так нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів. 

В цьому році, дякуємо організатору Вінницькій обласній державній адміністрації, ФОП Согоян Наірі за надання можливості дітям пільгових категорій відвідати  безкоштовно Подільський зоопарк та отримати подарункові набори.

Діти - це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти - це ангели. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису