З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Об’єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю всієї держави. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Висловлюючи вдячність батькам за виховання у своїх чадах високих моральних та духовних цінностей, патріотизму та порядності, зичу бути хорошим прикладом, безмежного терпіння, любові та мудрості у стосунках з нашими дітлахами.

Бажаю нашим маленьким громадянам щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

Щастя всім, чистого і мирного неба, світлих і неповторних вражень, здоров’я та вдачі на життєвих дорогах!