ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ "КОМФОРТНІ ГРОМАДИ"

Наша громада подала три проекти на конкурс «Комфортні громади». З трьох був обраний один, а саме: «Проект  створення особливих стандартів якості надання адміністративних  послуг в УланівськІЙ територіальніЙ громаді»

26 травня у приміщенні Вінницької обласної Ради відбулось урочисте вручення дипломів і угод представникам громад, які стали переможцями конкурсу «Комфортні громади».

Від Уланівської сільської ради у заході взяла участь завідуюча сектором економічного розвитку та інвестицій Вознюк Ю.П.

Конкурс було оголошено у січні 2021 року. Протягом двох місяців громади розробили та подали 213 проєктів, з яких переможцями стали 70. Із 63 громад Вінниччини немає жодної, яка б не взяла участі у конкурсі. Також участь в конкурсі взяли 3 районні ради. Мета конкурсу зробить громади безпечнішими, комфортнішими та сучаснішими.