ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ!!

З метою захисту прав та законних інтересів дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  працівниками служби у справах дітей Уланівської сільської ради, в складі: заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Якушевської С.П.), головний спеціаліст сектору розвитку сімейних форм виховання служби у справах дітей Хмільницької райдержадміністрації (Яворська Т.В.), начальника служби у справах  дітей (Сивак Л.А.), головного спеціаліста служби у справах дітей                   (Соколюк І.М.), старости сіл Сальниця, Гнатівка, Скаржинці (Олексієнко О.А.), Петриківці, Подорожня, Лип»ятин, Морозівка, Чеснівка  (Доманський М.С.) та дільничним офіцером поліції, капітан поліції  (Глодний П.І.) фахівцем із соціальної роботи КУ Уланівського територіального центру соціального обслуговування Уланівської сільської ради (Тендерис Л.М.) здійснено виїзд в с. Сальниця, Гнатівка, Скаржинці, Чеснівка, Подорожня з метою обстеження сімей даної категорії.

Було проведено роботу з батьками, в сім’ях яких проживають діти, що перебувають в складних життєвих обставинах, попереджено щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків та про необхідність створення належних умов повноцінного виховання, розвитку та проживання дітей.

За результатами рейду, працівниками даних структур, було складено акти обстеження умов проживання сімей.