На Вінниччині за минулу добу коронавірус вперше виявлено у 39 осіб, зареєстровано 2 летальних випадки

Сьогодні, 24 травня, у форматі відеоконференції заступник Голови ОДА Сергій Здітовецький провів ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

Про поточну ситуацію із захворюваності на коронавірус в області поінформувала директор Державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Валентина Зайцева.

Впродовж минулої доби всіма лабораторіями області досліджено 829 зразків на COVID-19 (в т.ч. ОЛЦ – 282,  Меділабс – 522,  Центр СНІДу – 0,  міський лікувально-діагностичний центр – 25).

Зареєстровано 39 підтверджених випадків захворювання:

• м. Вінниця – 12
  • Літинський – 5
  • Жмеринський – 4
  • Чернівецький – 4
  • Могилів-Подільський –3
  • Калинівський – 4
  • Тростянецький –2
  • Барський, Гайсинський, Козятинський, Липовецький та Тульчинський -  по 1.

Одужали 62458 осіб, в тому числі 3061 дитина та 3720 медпрацівників.

За останню добу одужали 403 особи.

На даний час хворіє 6027 осіб, в т.ч. 345 дітей та 149 медпрацівників.

Загалом, в лабораторіях області методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 462880 зразків. В результаті досліджень у 70133 осіб захворювання підтверджено.

У наявності тест-системи  для ампліфікації на 58800 досліджень  та наборів для екстракції РНК  на 76200  досліджень.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА, в 30 опорних лікарнях області, станом на ранок 24 травня, на стаціонарі перебуває 424 пацієнти з підтвердженим COVID-19 та 188 пацієнтів з підозрою на коронавірус. Кількість пацієнтів на ліжках реанімації – 53.

Всього зареєстровано 1648 летальних випадків, за останню добу зареєстровано 2 летальних випадки.

Під час онлайн засідання керівники Нацполіції, ГУ ДСНС та ГУ Держпродспоживслужби області проінформували про вжиття заходів щодо протидії коронавірусу.

Підбиваючи підсумки засідання, Сергій Здітовецький дав низку доручень за напрямками роботи.