На Вінниччину надійдуть нові поставки вакцин AstraZeneca, CoronaVac та Pfizer

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я та реабілітації ОДА. У профільному департаменті відбулась установча нарада із закладами первинного рівня допомоги щодо вакцинальної кампанії від COVID-19.

Перше питання стосувалося заповнення електронної системи охорони здоров'я (ЕСОЗ), де вносяться дані про вакцинацію.

Наголошувалося на персональній відповідальності медиків за правильність внесення даних у електронну систему, адже від цього залежить отримання закладами фінансування та правильність оформлення «ковідних сертифікатів» вакцинації, які почнуть видавати в липні.

Друге питання порядку денного - нові поставки вакцин в область. Відповідно до інформації МОЗ України область отримає вакцини:

• AstraZeneca (в період з 21 по 24 травня)
  • CoronaVac ( в період 3 20 по 21 травня)
  • Pfizer (в період з 21 по 23 травня, відповідно до розподілу -18720 доз).

Також сімейні лікарі отримали доручення опрацьовувати списки очікування вакцинації. На підставі записів в «Дії» та за наявності достатньої кількості вакцини AstraZeneca вакцинуватимуть від COVID-19 у суботу та неділю.