У рамках «Великого будівництва» на Вінниччині триває відновлення дорожньої інфраструктури

  • 565

Фото без опису

Сьогодні Голова ОДА Сергій Борзов оглянув хід ремонтних робіт на дорозі міжнародного значення М – 21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» в районі с. Махнівка, Козятинського району (км 242 + 792 — км 247 + 074). Нагадаємо, що минулого року очільник області розкритикував незадовільний ремонт цього об’єкта.

«Тепер це зовсім інша дорога - зовсім інший ремонт. А не минуло й року,  - зазначає Голова ОДА. – На об’єкті «Великого будівництва» роботи проводяться у декілька етапів одночасно».

На протяжності 1,5 км по одній полосі проїзду підрядною організацією вже завершено роботи з:

  • фрезерування покриття;
  • влаштування шару регенерації;
  • влаштування вирівнюючого шару.

Роботи тривають на другій смузі руху. Одночасно підрядники фрезерують старе покриття. На ділянці, де вже укріплено основу методом регенерації, влаштовують вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону. Також дорожники замінюють бордюри.

«Фінансується ремонт з державного бюджету: у 2021 році виділено 50 млн.грн. на введення в експлуатацію 1,5 км дороги. Протяжність всієї ділянки, що потребує ремонту, становить 4,3 км», - зауважив Сергій Борзов.

На цьому об’єкті дорога першої категорії шириною 16 метрів, проходить вона через населений пункт Махнівка. Там будуть відновлені тротуари, зроблені пішохідні переходи підвищеної видимості, встановлені бар’єрне огородження, нанесені пластикову розмітку та замінені зовнішнє освітлення.

«Це одна з двох ділянок по автомобільній дорозі міжнародного значення М-21 в напрямку Житомирської області та м. Київ, які залишилось відремонтувати. До речі, торік жителі Махнівскої громади звернулись до мене із проханням встановити світлофор на пішохідному переході. Кілька років люди просили облаштування безпечного переходу, адже рух транспорту на міжнародній трасі активний. Відповідно й аварійні ситуації. Останньою краплею стала ДТП 10 вересня, коли загинула місцева жителька - дружина учасника бойових дій. За моїм дорученням за пару тижнів світлофор встановили», - зазначає Голова ОДА.

За словами дорожників, ремонт на зазначеній ділянці дороги М – 21 планується закінчити до кінця травня. Наразі на об’єкті працюють близько 150 осіб.